KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6337580
nr 633 7580
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Blandteknik, Nisse Zetterberg (1910-1986), signerad, Flickansikte, 38x33
Kondition: Skadad
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
måndag 5 april 2010
kl 18:11:52
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg